VENTING VAC-12CHSD/XAB1
Ostavite recenziju
komentari ( 0 )
Šifra prozivoda: 75-7
Model: VAC-12CHSD/XAB1
Brend: Venting
Dodaj u listu želja Izbaci iz liste želja
54.638,00RSD 49.350,00RSD
Cena za gotovinsko plaćanje
54.638,00RSD
Cena za plaćanje na rate platnim karticama
opis proizvoda i specifikacije
Napajanje: – 1P/220-240V~/50Hz O / V / Hz
Opseg rada – grejanja OD 20 DO 30 °C, hlađenja OD -15 DO 53 °C
Dužina cevovoda – 25 m
Energetski razred – hlađenja A++, grejanja A+
Spoljna jedinica: – 712×459×276 mm
S.E.E.R – 6.1 Wh/Wh
S.C.O.P – 4.0 Wh/Wh
Wi-fi – NE
Unutrašnja jedinica: – 777×250×201 mmUnutrašnja jedinica – VAC-12CHSD/XAB1 UJ
Spoljašnja jedinica – VAC-12CHSD/XAB1 SJ
Kapacitet hlađenja – 3400 W (1000–3770 W)
Kapacitet grejanja – 3420 W (1000–3810 W)
Struja (hlađenje) – 5.8 A (1.5–9.0 A)
Struja (grejanje) – 4.4 A (1.5–10.0 A)
Nazivna struja (IEC/EN60335) hlađenje – 9.0 A
Nazivna struja (IEC/EN60335) grejanje – 10.0 A
Ulazna snaga (hlađenje) – 1130 W (290–1500 W)
Ulazna snaga (grejanje) – 1005 W (290–1720 W)
Nazivna ulazna snaga (IEC/EN60335) hlađenje – 1500 W
Nazivna ulazna snaga (IEC/EN60335) grejanje – 1720 W
Protok vazduha (unutrašnja jedinica, hlađenje) – 550 m³/h
Protok vazduha (unutrašnja jedinica, grejanje) – 570 m³/h
Maksimalni dozvoljeni pritisak – 3.7 MPa
Maksimalni pritisak (izduv) – 3.7 MPa
Maksimalni pritisak (usis) – 1.2 MPa
Nivo zvučne snage (unutrašnja jedinica) – 53 dB(A)
Nivo zvučne snage (spoljašnja jedinica) – 62 dB(A)
Težina unutrašnje jedinice – 7 kg
Težina spoljašnje jedinice – 20 kg
Nazivni napon – 220–240 V~
Nazivna frekvencija – 50 Hz